specjalne legowisko dla owczarka niemieckiego

Poznaj najaktualniejsze przybory dla małego psa, które potrzebujesz posiadać w swoim budynku!

Poznaj najaktualniejsze przybory dla małego psa, które potrzebujesz posiadać w swoim budynku!

Sportowe szelki dla psiaka

Z psem potrafimy ćwiczyć rozmaite sporty: dogtrekking, bieganie, jazdę na rowerze bądź hulajnodze. Nie potrzebuje to zatem być od razu profesjonalny sport, biegać czy jeździć na rowerze możemy z psiakiem rekreacyjnie. Do tego potrzebne będą specjalistyczne, sportowe szelki dla psa. Takie szelki dla czworonoga zawierają w ofercie między innymi norweska firma Non-stop Dog Waer, amerykańska RUFFWEAR, plus krajowy producent Sali. Specjalne, sportowe szelki dla czworonoga wykonane są tak, by zagwarantować pieskowi komfort podczas wysiłku.
Do mniej intensywnych sportów wolno używać szelek dla czworonoga zaprzęgowych, jednakże lepiej jest stosować dodatkowe szelki przeznaczone do biegania z czworonogiem lub jazdy na rowerze.
wybierz legowisko dla swojego pieska https://www.krakvet.pl/wygodne-legowiska-dla-psa-c-134.html

Marka Non-stop Dog Waer dostarcza oprócz specjalnych szelek zaprzęgowych, szelki dla psa Line, do uprawiania różnorodnych sportów biegowych. Są to zatem szelki świetnie przystosowane do sylwetki czworonoga, zapewniają ochronę szyi i dodatkowo pleców. Nie ruszają się w czasie ruchu i także nie powodują obtarć. Szelki dla pieska Line mogą być przydatne jeszcze na co dzień, szczególnie do długotrwałych spacerów. Są więc to szelki przydające się doskonale do dogtrekkingu.
Kolejne sportowe szelki dla czworonoga to wówczas sportowo – turystyczne szelki Speed firmy Sali. Stanowi to wówczas zintegrowanie tradycyjnych szelek modelu guard i dodatkowo uprzęży zaprzęgowej. Takie szelki dla czworonoga także wspaniale sprawdzają się w dogtrekkingu, choć wolno trenować w nich amatorsko różne sporty. Szelki Speed można szczególnie dobrze dopasować do kształtów czworonoga, mają dwa punkty regulacji. Szelki rozkładają równomiernie siłę, z jaką czworonóg rwie, zezwalając mu na przyjemną i także wydajną pracę i wolność manewrów. Szelki dla psa Speed są funkcjonalne i dodatkowo miękkie, mają dwa miejsca przeznaczone do zapinania smyczy. Jedno, nieopodal obroży, służy do przypinania pieska na spacer, inne do przyczepiania w czasie biegu, jazdy na rowerze czy długiej wędrówki.

Firma Sali tworzy również świetne szelki dla czworonoga „norweskie”, które również sprawdzają się przy uprawianiu amatorskich sportów z psem. Poświęcone są dla psiaków, które za intensywnie nie ciągną i także pozytywnie postępują na komendy w czasie biegu.
Szelki dla psiaka sportowe to wówczas też Front Range marki RUFFWEAR. Są to dodatkowo uniwersalne szelki, wolno zakładać je psiakowi na regularne spacery, i ponadto używać przy wykonywaniu rekreacyjnie treningów z pieskiem. Szelki dla psa Front Range są przyjemne w regulacji i także praktyczne, ich zaletą jest jednocześnie ekspresowe i dodatkowo lekkie zakładanie oraz ściąganie. Posiadają, tak jak szelki Speed, dwa elementy do zapinania smyczy. Szelki posiadają odblaski, co poprawia bezpieczeństwo podczas spacerów wieczorami, plus kieszonkę na identyfikator.
Jak chcemy uprawiać sport z czworonożnym przyjacielem, musimy wybrać dla niego poprawne, praktyczne i także dostosowane do jego rozmiaru sportowe szelki dla pieska.